Akce v měsíci květnu 2023

V květnu proběhly dva další absolventské koncerty: 3.5. v Radnicích s třemi voldušskými žáky vystupovala chrástecká absolventka K.Bóriková (zpěv), další zpěváci (A.Sterlyová, V.Čechura, A.Uherská) měli své absolutorium 22.5. v Kyšicích.

Příznivci našeho pěveckého oddělení si určitě 8.5. užili také vydařený koncert s křtem CD v Domě hudby.

Nezapomínáme na své nejmenší publikum - 19.5.se děti v MŠ Chrást díky našim žáků seznámily se smyčcovými nástroji, klavírem, flétnou a hobojem. Zejména menším dětem se líbilo Odpoledne pro pejska a kočičku 25.5. na chrástecké faře - protože kromě dětí ze ZUŠ a ze ZŠ Chrást účinkoval i jeden pejsek.

V květnu jsme byli organizátory tří prestižních “mezizuškových” akcí, do kterých se zapojilo 12 ZUŠ z Plzeňského kraje:: 13.5. proběhl Koncert mladých kytaristů, 23.5. Koncert hoboje, fagotu a fléten, 28.5. Přehlídka komorní hudby.