GRATULACE SOUTĚŽÍCÍM

3.2.2017  se konalo v Třemošné okresní kolo soutěže ZUŠ ČR - hra na klavír. Naši školu úspěšně reprezentovali tři zástupci klavírního oddělení. Luisa Komorousová (žákyně p. uč. J.Šálkové) se ve své kategorii umístila na 1. místě; Jan Sekanina a Anežka Rachel Hewitt (žáci p.uč. M. Komorousové) získali 3. místo.

3.3.2017 proběhlo v Kralovicích další okresní kolo, tentokrát se jednalo o hru na strunné nástroje. Barunka Kaftanová (žákyně p.uč. R. Klimešové) obsadila ve hře na housle 2. místo.  Ve hře na kytaru postoupil do krajského kola Lukáš Svoboda (žák p. uč. A. Černého). Krajské kolo se konalo 8.4.2017 - Lukáš Svoboda zde získal 1. místo.

Děkujeme dětem i jejich pedagogickému vedení za reprezentaci školy a BLAHOPŘEJEME!